Distributor

Autorizovaný distributor pro ČR

ELNIKA plus, s.r.o.

Poštovní 412

407 47 Varnsdorf

+420 412 372 754
+420 777 720 346
elnika@elnika.cz
img

Reference

img img img img img img img img img img img img

O nás

Jsme firma působící na trhu od roku 1993.

Jako přímý dovozce Vám můžeme nabídnout kompletní sortiment kamerové techniky, bezúdržbových olověných akumulátorů pro EZS, EPS, UPS, dále zabezpečovací techniku, videotelefony a další.

V našem sortimentu naleznete více než 700 vybraných komponentů kamerové techniky dovážené od předních světových výrobců.

Neustále sledujeme nové trendy a vývoj kamerové a zabezpečovací techniky. Pravidelně navštěvujeme důležité světové výstavy a veletrhy a spolupracujeme s výrobci kamerové techniky. Díky tomu je veškerý software i OSD menu v zařízeních v českém jazyce.

Naši technici Vám ochotně pomohou s návrhem a provedením zabezpečovacích a kamerových systémů od menších dodávek pro rodinné domky a malé firmy, až po velké náročné instalace. Osobně nebo telefonicky Vám poradí s řešením případných problémů. Navštívit je můžete v našem sídle ve Varnsdorfu, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet veškeré zboží.

Pro naše zákazníky pořádáme pravidelná školení.

V případě zájmu pro Vás můžeme zajistit kompletní instalaci kamerových a zabezpečovacích systémů v místě požadované montáže prostřednictvím osvědčené montážní firmy.